Polis Teşkilatı’ndan Belediyemize Ziyaret

“10 Nisan Polis Haftası” kutlamaları çerçevesinde Bayburt Emniyet Müdürlüğü ve Bayburt Polis Okulu’ndaki şube müdürleri, Belediye Başkan Vekili Sayın Miyesser AĞIN’ı makamında ziyaret etti.

Asayiş ve Kaçakçılık Şube Müdürü Burhanettin ERCANLI, Sosyal Hizmetler Şube Müdürü İrfan KAPLAN, Trafik Tescil görevlisi Hülya AZİZOĞLU, Polis Okulu Eğitim Şube Müdürü Hüseyin ÖRS ve Polis Okulu Personel Şube Müdürü Niyazi ÇEVİK’ten oluşan heyet, Belediye Başkan Vekili AĞIN’ı ziyaret ederek, “10 Nisan Polis Haftası” etkinlikleri ile ilgili hazırlanan davetiyeyi sundu.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 167. yıldönümü nedeniyle Bayburt Emniyet Müdürlüğü ve Bayburt Polis Okulu Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek etkinlikleri içeren davetiyeyi sunan heyet, “10 Nisan Polis Haftası” etkinlikleri hakkında Başkan Vekili AĞIN’a bilgi verdi.

Belediye Meclis Üyesi Yaşar BİLGEOĞLU’nun da hazır bulunduğu ziyarette, duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Vekili AĞIN, üstün görev anlayışı içerisinde canı pahasına asayiş ve huzurun korunması için hizmet sunduklarını ifade ederek, Türk Polis Teşkilatı’nın bu anlamlı gününü tebrik etti ve gerçekleştirilecek etkinliklerin Bayburt’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Haber Tarihi: 03.04.2012

Cumhuriyet Cad. Belediye Hizmet Binası BAYBURT
Tel: (458) 211 6757 - 211 6367 - 211 2502

Şu anda 5 konuk çevirimiçi