Belediye Başkanımızdan Teşekkür Konuşması...

Belediye Başkanımız Mete Memiş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bayburt programında bir teşekkür konuşması yaptı.

Belediye Başkanımız Memiş, “Bayburtlular olarak diyoruz ki, bugüne kadar başkalarının yapmalarını bırakın düşünemediklerini, hayal edemediklerini şehrimiz adına gerçekleştirdiniz” dedi.

Bayburt’un din ve devlet düşmanını barındırmayan, hep hakkın ve mazlumun yanında olan bir şehir olduğunu söyleyen Başkanmız Memiş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu şehir yüz ölçümü ve nüfusu itibariyle Türkiye’mizin en küçük ama yetiştirdiği dava ve gönül erleriyle, taşıdığı misyonla, yüklenmiş olduğu vizyonla başta büyük Sahabe Abdulvahap  Gazi’lerin, Dede Paşa’ların, Dede Korkut’ların,  Şehit Osman’ların, Ağlar Baba’ların, Hicrani’lerin,  Zihni’lerin, Celali’lerin yurdu olması nedeniyle bu eşsiz Bayburt Türkiye’mizin en büyüklerindendir. 2011 seçimlerinde buradan Bayburt’un ikinci milletvekili Recep Tayyip Erdoğan’dır diye ilan ettiğinizde onurlandık, umutlandık, şeref duyduk. Ve bugün rabbime hamdolsun Bayburtlular olarak diyoruz ki, bugüne kadar başkalarının yapmalarını bırakın düşünemediklerini, hayal edemediklerini şehrimiz