Şehrin Birçok Noktasında Asfalt Çalışması

Belediyemiz, şehrin birçok noktasında alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Mete Memiş, cadde ve sokakların eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, şehir merkezinde birçok noktada alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Zabıta ekiplerimizin yol güvenliği alarak başlatılan çalışmalar kapsamında, öncelikle şehrimizin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesine geçici asfalt yapan ekiplerimiz, şimdi ise merkezde bulunan ana arterler de çalışmalarına ağırlık verdi. Ekiplerimiz, cadde ve sokaklarımızın daha güzel bir görünüme kavuşması ve vatandaşlarımızın sokakları daha rahat kullanabilmesi için çaba sarf ediyor.

Belediye Başkanımız Mete Memiş ve Başkan Yardımcıları Nesimuttin Selçuk ile Şahin Kızılarslan da çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaların tüm şehre yayılarak yapıldığını ifade eden Başkanımız Memiş, vatandaşlarımızın rahat etmesi ve güzel bir ortamda yaşaması için alt yapının ardından asfaltlama çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, asfalt çalışmalarının aciliyet sırasına göre belirlenen program dâhilinde sürdürüleceğini söyledi.