Belediye Başkanımız Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’a Başarılar Diledi

Belediye Başkanımız Mete Memiş, profesyonel lig öncesi son karşılaşmayı Malatya’da Mardinspor’la yapacak olan temsilcimiz Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’a başarılar diledi.

3. Lig öncesi son sınav play-off müsabakasında Mardinspor’la karşılaşacak olan Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor’a başarı temennisinde ve destek çağrısında bulunan Belediye Başkanımız Mete Memiş yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“2013 - 2014 Sezonu Bölgesel Amatör Ligi’nde göstermiş olduğu üstün başarılarla şampiyonluğa yükselerek göğsümüzü kabartan temsilcimiz Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’u bir kez daha tebrik ediyor, profesyonel lige yükselmek için hafta sonu Malatya’da son karşılaşmasını Mardinspor’la yapacak olan temsilcimize başarılar diliyorum. 

Koca bir sezonu başarıyla geride bırakarak Bayburt’umuzun 12 yıllık profesyonel lig hasretine son vermeye hazırlanan temsilcimize, şimdiye kadar göstermiş oldukları destekten ötürü tüm Bayburtlu kardeşlerimize, ağabeylerimize, yediden yetmişe herkese Bayburt adına teşekkür ediyorum. 10 Mayıs Cumartesi günü Malatya İnönü Stadyumu'nda gerçekleşecek olan kader maçında da, ülkemizin en centilmen taraftarı olan Bayburtlu hemşehrilerimin aynı birlik ve beraberlik duygusu içerisinde desteğini esirgemeyeceğinden şüphemiz yoktur. Saat 15.30’da başlayacak olan müsabakayı kardeşlik içerisinde sürdürecek olan Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’umuz, 90 dakikalık zorlu mücadelenin ardından inşallah kupayı alarak 12 yıl süren hasretin sona ermesi için tek yürek olan Bayburtlu hemşehrilerime bu sevinici yaşatacaktır.

2013 - 2014 Sezonu Bölgesel Amatör Ligi’nde, Bayburt İl Özel İdare Gençlikspor’umuzun üstün başarılarında emeği geçen kulüp başkanı ve yöneticilerine, teknik direktörümüz Bülent Topuzoğlu'na ve kadrodaki futbolcu kardeşlerime, taraftar guruplarımıza ve Bayburtlu hemşehrilerime Bayburt adına tekrar teşekkür ediyor, nefeslerin tutulup gözlerin çevrileceği müsabakada, futbolcularımıza başarılar diliyorum.”