Belediyemiz Kader Maçına 6 Otobüs Tahsis Etti

BAYBURTSPOR’umuzun hafta sonu Malatya’da Mardinspor’la yapacağı karşılaşma dolayısıyla belediyemiz tarafından 6 otobüs tahsis edildi.

3. Lig öncesi son sınav play-off müsabakasında Mardinspor’la karşılaşacak olan temsilcimiz BAYBURTSPOR’umuza taraftar desteği sağlamak amacıyla belediyemiz tarafından 6 otobüs tahsis edildi.

2013 - 2014 Sezonu Bölgesel Amatör Ligi’nde göstermiş olduğu üstün başarılarla şampiyonluğa yükselerek göğsümüzü kabartan BAYBURTSPOR’umuzun 10 Mayıs Cumartesi günü Malatya İnönü Stadyumu'nda yapacağı kader maçında seyirci üstünlüğünü sağlamak amacıyla belediyemiz de taraftarlarımız için ulaşım katkısı sağlayacak.

Geçtiğimiz Salı günü temsilcimiz BAYBURTSPOR’umuzu Saathane Meydanı’nda büyük bir coşku ve 12 yıllık profesyonel lig hasretinin bitmesi ümidi ile Malatya’ya uğurlayan taraftarlarımız için de belediyemiz tarafından tahsis edilen otobüsler, bugün akşam saatlerinde aynı yerden hareket edecek. 

Öte yandan nefeslerin tutulup gözlerin çevrileceği ve Bayburt’un 12 yıllık profesyonel lig hasretinin sona ereceğine büyük bir ümitle baktığı karşılaşmaya, Belediye Başkanımız Mete Memiş de 12’nci adam olarak katılarak taraftarlarımız arasında yerini alacak. 

Belediye Başkanımız Mete Memiş BAYBURTSPOR'umuza başarılar diledi.  - See more at: http://bayburt.bel.tr/Default.aspx?module=news&view=read&id=f1190026-961a-4258-8c05-0fac2c7019b6#sthash.s6ABjtWX.dpuf