Belediye Başkanımız, Alt Yapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Belediye Başkanımız Mete Memiş, şehrimizde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaleardı, Şingah ve Esentepe mahallelerinde devam eden kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Mete Memiş, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kızılaslan ile Su ve Kanal İşleri Müdürü Abdulvahap Silsipür ile birlikte altyapı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanımız Memiş, aksaklıklar ve yapılması gerekenler hakkında çalışmaları yürüten yüklenici firma yetkilileriyle konuştu. Kendilerine ve çevredeki vatandaşlara zarar vermeden çalışmalarını dikkatli bir şekilde sürdürmelerini isteyen Belediye Başkanımız, çalışanlara sağlıklarını tehlikeye sokacak durumlardan kaçınmaları gerektiğini söyledi.  

Çalışmaların bitmesiyle Bayburt’un 40 yıllık altyapı sorununun tarihe karışacağını dile getiren Belediye Başkanımız Memiş, şehrimizde birçok noktada aynı anda gerçekleşen kanalizasyon çalışmaları kapsamında ulaşımda oluşan aksaklıklar ve zaman zaman meydana gelen su kesintilerinden dolayı sabır ve anlayış gösteren vatandaşlarımıza teşekkür etti.