Bayburt Belediyesi

Bayburt Sivil Toplum Platformu’ndan Belediye Başkanımıza Şükran Ziyareti

Geri

Bayburt Sivil Toplum Platformu’ndan Belediye Başkanımıza Şükran Ziyareti

30 Mart 2014

Bayburt Sivil Toplum Platformu üyeleri, Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat’a şükran ziyaretinde bulundu.

İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturduğu Bayburt Sivil Toplum Platformu tarafından, Stk’lara vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat’a şükran ziyareti gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Polat’ı makamında ziyaret eden Memur-Sen Bayburt İl Temsilcisi Fikret Özbey, İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şube Başkanı Hüsnü Yağmur, İHH İnsani Yardım Vakfı Bayburt Temsilcisi İlhami Polat, Ensar Vakfı Bayburt Temsilcisi Yrd. Doç. Nevzat Aydın, Anadolu Gençlik Derneği Bayburt Şube Başkan Vekili Hatem Serkan Taner ve Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti Derneği (MÜS-DER) Başkanı Adil Kacır ilimizde Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanımıza şükranlarını bildirdiler.

Bugüne Kadar Aldığım Emanetin Gereğini Gerine Getirdim

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Polat,  “Bu nazik düşüncenizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bugüne kadar aldığım emanetin gereğini gerine getirdim. Bayburt’taki Stk’ların bana vermiş olduğu manevi destek her zaman arkamdaki en büyük kuvvet oldu” diye konuştu.

Hizmetlerinizin ve Başarılarınızın Bu Şekilde Devam Etmesini Temenni Ediyoruz

Ziyaret anısına Belediye Başkanımız Polat’a Osmanlı Arması işlemeli tablo hediye eden Memur-Sen İl Temsilcisi Fikret Özbey ise, “Değerli başkanım Bayburt’a yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı Memur-Sen ve diğer Stk’lar adına size çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonraki hayatınızda hizmetlerinizin ve başarılarınızın bu şekilde devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.