Bayburt Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN GENÇ SPORCULARA DESTEK

Geri

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN GENÇ SPORCULARA DESTEK

13 Şubat 2024
Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü'nde sporcularımıza spor malzemesi dağıttı.
 
Belediye Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli ile birlikte Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü'ne gelen Başkanımız Pekmezci, burada genç sporcularla tek tek tokalaşarak her birine ayrı ayrı spor malzemelerini verdi.
 
Geçmişte boks sporcusu olan Başkanımız Pekmezci, gençlere önemli tavsiyelerde bulundu. Her yaştan çocuğun sporla buluşmasının önemine dikkat çeken Başkanımız Pekmezci, "Bayburt Belediyesi olarak çocuklarımıza daha yaşanabilir bir şehir imar ederken onların da okul hayatlarının yanında sporla buluşmalarını arzu ediyoruz. Sporcularımıza her türlü imkanı sağlamaya gayret ediyoruz" dedi.
 
Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü Başkanı Esmani Kaban, Yönetim Kurulu Üyesi Benal Akburak, Kulüp Antrenörü Bekir Paşaoğlu ve Boks Milli Takımı Antrenörü Hakan Paşaoğlu'nun da hazır bulunduğu malzeme dağıtım töreni, Başkanımız Pekmezci'nin sporcularla hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.