Bayburt Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN HİCABİ DURMUŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Geri

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN HİCABİ DURMUŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

30 Kasım 2023

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci çalışma ziyareti için bulunduğu İstanbul'da Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Bağcılar Şubesi'ni ziyaret ederek Genel Başkan Hicabi Durmuş, yönetim kurulu üyeleri ve Bayburtlular ile bir araya geldi.

İstanbul'da Bayburtlularla bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Başkanımız Pekmezci   "Çalışmak için baba ocağından ayrılarak İstanbul' a gelen ve çok sevdikleri Bayburt'tan ayrı düşen hemşehrilerimizle hasbihal etme fırsatı bulduk. Bizlerle sohbet etmek için buraya gelen ve bizleri sizlerle buluşturan Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Hicabi Durmuş ve yönetimine teşekkür ediyoruz.  Şuna emin olunuz ki ayrıldığınız Bayburt ile şuan ki Bayburt arasında fark var. Yaptığımız projeler ve çalışmalar ile Bayburt büyük bir değişim yaşadı ve yaşamaya devam edecek." ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Hicabi Durmuş ise "Ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kendilerini İstanbul'da ve derneğimizde ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk." dedi.

Konuşmaların ardından Başkanımız Pekmezci Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Hicabi Durmuş'a şehrimiz adına gerçekleştirdiği hizmetler anısına plaket takdim etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli, Genel Başkan Hicabi Durmuş,  Bağcılar Şube Başkanı Muharrem Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Nergis, Yıldıztepe Muhtarı Bayram Kırmızı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy Dernek Başkanları ve Bayburtlular yer aldı.