Bayburt Belediyesi

BELEDİYEMİZDEN KARLA MÜCADELE ÇALIŞMASI

Geri

BELEDİYEMİZDEN KARLA MÜCADELE ÇALIŞMASI

24 Aralık 2023

Bayburt'ta etkili olan kar yağışıyla birlikte karla mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren belediyemiz karla mücadele ekipleri şehrin birden fazla noktasında aynı anda çalışmalarına devam ediyor.

 Kar yağışının etkili olduğu saatlerden itibaren karla mücadeleye başlayan ekiplerimiz çalışmalarını ara vermeden yoğun mesai ile sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında bir yandan ana arterler ve mahallelerde kar temizlik çalışması yapan ekiplerimiz diğer yandan buzlanma tehlikesine karşı tuzlama çalışması gerçekleştiriyor.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, "Kar yağışının etkili olduğu öğlen saatlerinden itibaren tüm ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aynı anda karla mücadele çalışmasına başladı. Gece boyu devam eden karla mücadelemiz aralıksız olarak gündüz de devam ediyor. Şehrin ana arterlerinde yoğun bir mesai içinde bulunurken mahallelerimizi de ihmal etmiyoruz. Şehrin her noktasında karla mücadele çalışmalarımızı yapıyoruz. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Bayburt Belediyesi her daim görevinin başında ekiplerimiz her zaman özverili bir şekilde görevlerini ifa ediyorlar" ifadelerini kullandı.